Logo Mellow

Wrocław ul.Karmelkowa 41

71 307 00 75

Myślisz, że straciłeś dane?

Współpracujemy z Laboratorium Danych - firmą, która specjalizuje się w odzyskiwaniu danych nawet w najcięższych przypadkach.

Wystarczy, że przyniesiesz nośnik do naszego punktu odbioru - resztą zajmiemy się my.

Zobacz gdzie nas znajdziesz

Odzyskiwanie danych

pendrive

Odzyskiwanie danych
z kart pamięci

Pendrive'y i karty pamięci to najczęściej używane urządzenia pamięci masowej do wymiany lub transferu danych. Podczas podłączania pendrive'ów lub kart SD na różnych maszynach, czasami z powodu ataku wirusa, infekcji trojańskich lub nieprawidłowego wysuwania samego urządzenia, może ono ulec uszkodzeniu.

Odzyskujemy dane zachowane na pendrive'ach i kartach pamięci!

disk

Odzyskiwanie danych
z dysków

Wszystkie urządzenia cechuje ograniczona żywotność. Dotyczy to również dysków twardych, które wraz z wiekiem i przepracowanymi godzinami potrafią nagle ulec awarii. Również niewłaściwa obsługa urządzenia lub nieprzewidziane wypadki, mogą spowodować fizyczne uszkodzenie mechanizmów w dyskach twardych. Podobnie wahania zasilania, nagłe skoki lub przerwy w zasilaniu mogą spowodować poważne uszkodzenia urządzeń elektrycznych i awarii dysków twardych.

Odzyskujemy dane pamięci masowych, dysków HDD i SSD!

smartphone

Odzyskiwanie danych
z urządzeń mobilnych

Upuściłeś telefon i nie chce się poprawnie uruchomić? Awaria może wystąpić, gdy uszkodzony zostanie układ pamięci flash lub wbudowany układ kontrolera.
A może niechcący skasowałeś swoje zdjęcia i dokumenty? Twoje pliki nie są już rozpoznawane ani obsługiwane przez system operacyjny, mimo że prawdopodobnie nadal znajdują się na nośniku pamięci (pamięci flash).

Odzyskujemy dane z telefonów i tabletów.

Straciłeś ważne dane i dokumenty firmowe ...

A może lata ciężkiej pracy zapisane w projektach i na dodatek zdjęcia z wakacji, które już się nie powtórzą? Dzięki współpracy z Laboratorium Danych odzyskamy wszystko, po czym tylko pozostał ślad w pamięci nośnika. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych przypadków. Odzyskujemy dane z takich nośników jak: systemy RAID, dyski twarde HDD/SSD/SHDD, pendrive’y, karty SD, płyty CD/DVD, dyktafony, urządzenia mobilne (smartfony, tablety), zaszyfrowane bazy danych. Dane można odzyskać w przypadku ​uszkodzeń logicznych ​(np. skasowanie plików, formatowanie dysku, usunięta partycja), ​fizycznych​ (np. upadek z wysokości, zalanie nośnika, przepięcie, uszkodzenie głowic, zatarcie silnika) i wielu innych.

Jak wygląda Twoja współpraca z nami

Diagnoza wstępna

Diagnoza wstępna


1

Analizujemy metody, których jesteśmy w stanie użyć aby odzyskać Twoje dane i na tej podstawie robimy wstępną wycenę.

Przesyłanie wyników

Przesyłanie wyników


2

Wyniki wstępnej diagnozy oraz wycenę wysyłamy na Twój adres email.

Czekamy na Twoją decyzję

Czekamy na Twoją decyzję


3

Do Ciebie należy decyzja, czy kontynuujemy proces odzyskiwania danych.

Odsyłamy Twoje dane

Odsyłamy Twoje dane


4

Dane, które udało się odzyskać odsyłamy do Ciebie na wybranym nośniku.

Jeżeli chcesz odzyskać swoje dane, skontaktuj się z nami już teraz!