Logo Mellow

Wrocław ul.Karmelkowa 41

71 307 00 75

Aplikacje internetowe

Z radością planujemy, projektujemy i tworzymy.

Aplikacje internetowe

Nasze doświadczenie pozwala nam dostarczać wysokiej klasy produkty w ramach określonego budżetu i zawsze na czas. Tłumaczymy pomysły, procesy i potrzeby biznesowe na koncepcje, które mogą zostać przekształcone w pełni funkcjonalne aplikacje. Projektujemy i tworzymy aplikacje, które zadowolą wymagania i ułatwią zarządzanie informacją w firmie.

Projektowanie baz danych

Każdy zbiór danych może być zaprezentowany na kilka sposobów. Projektujemy bazy danych, które są skalowalne, spójne i idealnie odwzorowują logikę informacji w biznesie klienta. Używając jezyków SQL oraz noSQL tworzymy w pełni funkcjonalne platformy gotowe do przechowywania i udostępniania danych. W szybki i bezpiecznie sposób!

Rozwiązania e-commerce

Obecność w Internecie stała się niemal obowiązkowa dla wszystkich firm zajmujących się handlem. Pomagamy w dotarciu do klientów z sieci Internet dostarczając oprogramowanie sklepów internetowych wyposażone w intuicyjne zarządzanie produktami, raporty sprzedażowe, raporty ilości odwiedzin i wiele innych modułów pomocnych w sprzedaży internetowej.

Systemy Zarządzania Treścią

Upraszczamy proces tworzenia i zarządzania stronami www przez wdrożenia systemów zarządzania treścią (CMS). Z pomocą CMS jesteś w stanie zarządzać treścią swojej witryny z jednego centralnego miejsca. To proces tak prosty jak tworzenie i formatowanie dokumentów w twoim ulubiony edytorze tekstu.

Jesteśmy Twoim partnerem
od pomysłu do produktu online

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z tworzeniem aplikacji internetowych oraz intranetowych zaczynając od tworzenia stron www opartych o systemy CMS takie jak Wordpress, Drupal czy MODx, przez sklepy internetowe po indywidualne rozwiązania dostosowane do wymagań i potrzeb klienta.