Logo Mellow

Wrocław ul.Karmelkowa 41

71 307 00 75

Poczuj się bezpiecznie
ze swoim IT

Czy Twoje procesy IT są tak bezpieczne i skuteczne, jak to tylko możliwe? Zaufanie do bezpieczeństwa IT Twojej organizacji jest ważniejsze niż kiedykolwiek i nie tylko infrastruktura IT wymaga przeglądu.Powiedz jak możemy Ci pomóc

Audyt informatyczny

Poczuj się bezpiecznie ze swoim IT

Audyt IT może Ci pomóc w zidentyfikowaniu dobrze funkcjonujących obszarów, ale co ważniejsze pomoże wskazać krytyczne obszary wymagające poprawy w Twojej organizacji. Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie znajdują się Twoje słabe punkty, audyt IT jest idealnym punktem wyjścia. Jeszcze lepiej, jeśli jest za darmo! Lepiej skonfrontować się z potencjalnymi słabościami teraz, niż później radzić sobie z konsekwencjami. Sprawdzamy Twoje procesy, infrastrukturę, dostępy do danych, standardy zabezpieczeń, polityki kopii zapasowych i procedury mające zachować ciągłość biznesową. Wszystko, aby zapewnić Ci prosty raport, który umożliwia podjęcie dalszych działań.

Identyfikacja kluczowych obszarów ryzyka

Ikona: Sprzedaż antywirusów

Obejmuje to identyfikację wszelkich potencjalnych części sieci, które w przypadku awarii spowodowałyby przestój w całym systemie.

Procesy tworzenia kopii zapasowych i pobierania danych

Analiza danych i rodzajów procesów, które mogą je odzyskać.

Ochrona przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem

Analiza bezpieczeństwa punktów końcowych, ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, ustawienia i działanie zapory ogniowej (firewalla), skanowanie portów zewnętrznych, polityki haseł, uprawnień administratora.

Przegląd urządzeń o znaczeniu krytycznym dla firmy

Zapewnia, że sprzęt serwerowy i sieciowy ma wystarczające zasoby i pojemność, aby zapewnić wydajność i niezawodność.

Przegląd systemu

Ogólny przegląd ciągłości działania, niezawodności i ogólnej wydajności systemu.

Połączenia zewnętrzne

Testujemy łączność, stabilność i dostępność Internetu

Ogólny przegląd bezpieczeństwa

Ta recenzja obejmuje bezpieczeństwo punktów końcowych, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, ochronę zapory obwodowej, skanowanie portów zewnętrznych, haseł, uprawnień administratora

Połączenia zdalne, VPN, home-office

Przyglądamy się wdrożonym kanałom zdalnego połączenia do biura, aby upewnić się, że są niezawodne, wydajne i bezpieczne.

Działanie darmowego audytu

Gdy poprosisz nas o audyt IT, jeden z zespołów skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoją obecną strukturę IT. Gdy lepiej zrozumiemy Twoją działalność, przeprowadzimy nasz bezpłatny audyt IT.

Po zakończeniu audytu IT dostarczymy Ci pisemny raport oceniający poszczególne procesy za pomocą systemu kodowania kolorami sygnalizacji świetlnej. Kolor czerwony oznacza najwyższy priorytet adresowania, a zielony — kwestie o niższym priorytecie.

Korzyści z audytu IT

W dzisiejszych czasach posiadanie bezpiecznej i zdrowej infrastruktury IT ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy, szczególnie tam, gdzie poufne dane są integralną częścią sposobu pracy. Profesjonalny audyt IT dla Twoich systemów i procesów przez specjalistę, takiego jak Mellow, daje Ci pewność, że Twoja organizacja jest chroniona przed różnymi rodzajami ryzyka.

  • Lepsza ochrona przed niebezpiecznymi i kosztownymi naruszeniami
  • Zmniejsz liczbę błędów personelu i użytkowników końcowych, organizując częste, kompleksowe sesje szkoleniowe
  • Zapewnij i utrzymuj zgodność z przepisami
  • Skrócenie czasu odzyskiwania w przypadku naruszenia
  • Zminimalizuj przestoje i chroń produktywność
  • Zapewnienie, że procedury ewoluują zgodnie z rozwojem branży

Jeżeli jesteś zainteresowany audytem zadzwoń +48 71 307 00 75